לראשונה מאז פגישתם בסרט נורית, נפגשים שוב יונה אליאן וששי קשת, והפעם על במה.

הזוג שאחריו שנים רבות של הצלחות גדולות בתאטרון בקולנוע בטלוויזיה ובבידור, מביאים את כל ניסיונם הרב במפגש בימתי משותף. לעיתים מרגש, לפעמים מחויך, מעט צוחקים על עצמם וקצת על אנשים אחרים. מספרים על התבגרות של אנשים בארץ שלנו, היא מיפו והוא מקיבוץ גליל ים.

סיפורים על ילדות בתקופת "מרפסת מול מרפסת" על נעורים בזמן מלחמות, על הורים, אהבות ראשונות, הפגישה הראשונה שלהם, הלידה הראשונה, ההצגה הראשונה שלה, להקת הנח"ל שלו. געגועים למה שהיה או למה שאנחנו חושבים שהיה. כמעט תמיד מה שהיה יותר טוב ממה שישנו. מה היא נוסטלגיה באמת ולמה יתגעגעו ילדינו?
הגעגועים הם כמובן לשירים, ששי שר את כל אותם שירים שמרגשים אותנו עד דמעות גם היום כמו:
"על הדרך עץ עומד", "ערבה ערבה", כשהיינו ילדים", "השעות הקטנות של הלילה", שירי להקת הנח"ל וגם אלביס, קליפ או שירים שמצחיקים אותנו עד היום כמו "שיר הפטנטים" ו"החופש בבית ההבראה".

את המופע כתבה גורן אגמון על פי סיפורים אישיים והו...

"ביני לבינך עד 120"

המופע המשלב סיפורים אישיים ושירים אהובים גורם לקהל למצוא את סיפור התבגרותו האישית בתוך הסיפורים האישיים של ששי קשת ולהצטרף בהתרגשות לשירים עליהם הם גדלו.

אורכו של המופע כ-70 דקות והוא כולל הגברה ותאורה

 

 

בקרוב מופע חדש!!!

יונה אליאן וששי קשת במופע מוזיקלי:

הם עוד נשואים  (אלה מהבוהמה?)

בימוי :אלון אופיר

 

 

בקרוב מופע חדש!!!

ששי קשת במופע מוזיקלי חדש:

"פנקס כבר לא קטן"

מופע-זמר בו ששי קשת חוזר אל שיריו הישנים והאהובים ,השירים שהקליט והופיע אתם מתחילת דרכו כזמר מבצע , החל מפסטיבלי הזמר הגדולים בהם זכה במקומות הראשונים כמו: "ומתוק האור בעיניים" (פסטיבל הזמר והפזמון "בואו נשיר אחים" (פסטיבל הזמר המזרחי) "שישו ושמחו בשמחת תורה" (פסטיבל הזמר החסידי) "שובב עם לב זהב" (פסטיבל שירי ילדים) כמו כן שירים מהאלבומים הראשונים שהקליט קשת כמו "פנקס הקטן" "ותבוא עליכם הברכה" "שם ישנה גבעה רמה" "הלילה הארוך ביותר בעולם" " הסופה מגולן" "קולות מהרים" "האהבה גן נעול היא" "בביתי הנעול" ועד "כול נידרי" מהאלבומו האחרון ועוד שירים רבים מחילת הקריירה שלו כזמר וכשחקן. כל אלה בהגשתו המיוחדת של ששי קשת כזמר וכפרופורמר.

ניהול מוזיקלי :אריאל קשת

בימוי עריכה וכתיבה : יונה אליאן

 

 

Please reload

© 2015 קשת אליאן הפקות |  Proudly created by K & F